Loco Translate - en to uk translation catalogue (133 entries)

[ctx: Message label]
note: Translators: Bold text label in admin error messages
en: Error
uk: Помилка

[ctx: Message label]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: Message label]
en: OK
uk: ОК

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Settings saved
uk: Налаштування збережено

en: %s is not an official WordPress language
uk: %s не є офіційною мовою WordPress

en: New PO file
uk: Новий РО-файл

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
uk: РО-файл використовується як шаблон. Його буде перейменовано до %s при першому збереженні

en: You must specify a valid locale for a new PO file
uk: Ви маєте визначити правильну локаль для нового РО-файла

en: No translatable strings found
uk: Не знайдено строк, які можна було б перекласти

en: Cannot create a PO file.
uk: Не можу створити РО файл.

en: PO file already exists with locale %s
uk: РО-файл вже існує для локалі %s

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
uk: Файл не може бути створений автоматично. Виправте права доступу або використайте «Завантажити» замість «Зберегти»

en: %s file is empty
uk: %s файл пустий

en: Run Sync to update from source code
uk: Запустіть «Синхронізувати», щоб оновити з ісходного коду

en: No strings could be extracted from source code
uk: Немає строк, які можуть бути витягнуті із ісходного коду

en: Run Sync to update from %s
uk: Запустіть «Синхронізувати», щоб оновити з %s

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
uk: Ісходний код було модифіковано, запустіть «Синхронізувати», щоб оновити РОТ

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
uk: РОТ було модифіковано з моменту останнього збереження РО-файлу, запустіть «Синхронізувати» для оновлення

en: Bad file path
uk: Невірний шлях до файлу

en: Empty or invalid %s file
uk: Пустий або ушкоджений %s файл

en: %s file has no header
uk: %s файл не має заголовку

[ctx: Add button]
en: New template
uk: Новий шаблон

[ctx: Add button]
en: New language
uk: Нова мова

en: %s%% translated
uk: %s%% перекладено

en: 1 string | %s strings
uk[0]: 1 строка
uk[1]: %s строк

en: %s fuzzy
uk: %s неясний

en: %s untranslated
uk: %s неперекладено

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
uk: Не вдалося скомпілювати МО-файл за допомогою вбудованного компілятора

en: Loco, Translation Management
uk: Керування перекладами Loco

en: Manage translations
uk: Керувати перекладами

en: Translation options
uk: Налаштування перекладів

en: Loco Translate
uk: Перекладач Loco

en: Settings
uk: Налаштування

en: File download failed
uk: Скачування файлу не вдалося

en: WPLANG is deprecated and should be removed from wp-config.php
uk: WPLANG застарів і його буде видалено з wp-config.php

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Some files not writable
uk: Деякі файли неможливо записувати

en: Some files missing
uk: Деякі файли відсутні

en: "%s" folder not writable
uk: Папка "%s" не дозволяє записувати

en: POT file not writable
uk: РОТ-файл не дозволяє записувати

en: PO file not writable
uk: РО-файл не дозволяє записувати

en: MO file not writable
uk: МО-файл не дозволяє записувати

en: MO file not found
uk: МО-файл не знайдено

en: Folder not writable
uk: Папка не дозволяє записувати

en: Folder not found
uk: Папку не знайдено

en: %s does not declare a "Text Domain"
uk: %s не декларує "Text Domain"

en: Loco has guessed "%s"
uk: Loco припускає "%s"

en: %s does not declare a "Domain Path"
uk: %s не декларує "Domain Path"

en: %s has no POT file. Create one at "%s/%s.pot" if you need one.
uk: %s не має РОТ-файлу. Створіть його як "%s/%s.pot", якщо ви потребуєте.

en: %s has a strange POT file name (%s). A better name would be "%s.pot"
uk: %s має дивну назву РОТ-файлу (%s). Кращою назвою була б "%s.pot"

en: PHP extension "%s" is not installed. If you experience problems you should install it
uk: PHP-розширення "%s" не встановлене. Якщо ви досвічені у цих питаннях, встановіть його

en: User does not have permission to manage translations
uk: Користувач немає доступу до керування перекладами

en: Invalid data posted to server
uk: Невірна дата встановлена на сервері

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
uk: Невдалося скомпілювати МО-файл за допомогою %s, перевірте ваші налаштування

en: Package not found called %s
uk: Пакунок %s не знайдено

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
uk: Сервер не може створити бекап у "%s". Виправте права доступу до файлів, або вимкніть створення бекапів у налаштуваннях.

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
uk: Сервер не може створити папку "%s" у "%s". Виправте права доступу до папки або створіть її вручну.

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
uk: Сервер не може створити файл у папці "%s". Виправте права доступу або використовуйте функції «Скачати РО» та «Скачати МО».

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
uk: Сервер не дозволяє записувати у файл %s. Виправте права доступу або скачайте файл та скопіюйте його вручну до "%s/%s".

en: Cannot create MO file
uk: Не можу створити МО-файл

en: Cannot overwrite MO file
uk: Не можу переписати МО-файл

en: Failed to write MO file
uk: Не вдалося записати МО-файл

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: PO file saved
uk: РО-файл збережено

en: and MO file compiled
uk: та МО-файл скомпільовано

en: Merged from %s
uk: Об'єднано з %s

en: Merged from source code
uk: Об'єднано з ісходним кодом

en: Already up to date with %s
uk: Вже оновлено з %s

en: Already up to date with source code
uk: Вже оновлено з ісходного коду

en: 1 new string added | %s new strings added
uk[0]: 1 нову строку додано
uk[1]: %s нових строк додано
uk[2]: %s нових строк додано

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
uk[0]: 1 застарілу строку видалено
uk[1]: %s застарілих строк видалено
uk[2]: %s застарілих строк видалено

en: Your changes will be lost if you continue without saving
uk: Внесені зміни буде втрачено, якщо ви продовжите без збереження

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding native translation
en: Source text
uk: Ісходний текст

[ctx: Editor pane]
note: where %s is the language, e.g French translation
en: %s translation
uk: %s переклад

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding translator comments
en: Comments
uk: Коментарі

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding message context
en: Context
uk: Контекст

en: Translation
uk: Переклад

en: No source files in this package, nothing to sync
uk: Немає ісходних файлів у цьому пакунку, немає що синхронізувати

en: No strings could be extracted from source files
uk: Немає строк, які б можна було витягнути із ісходних файлі

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
uk: створено у <code>%s</code>

en: Packages
uk: Пакунки

en: File check
uk: Перевірка файлу

en: File system permissions for %s
uk: Налаштування файлової системи для %s

en: Other potential issues with %s
uk: Інші потенційні проблеми з %s

en: Back
uk: Повернутись назад

en: Get help
uk: Отримати допомогу

[ctx: Table header]
en: Package details
uk: Деталі пакунку

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
uk: Переклади (РО)

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
uk: Шаблони (РОТ)

[ctx: Table header]
en: File permissions
uk: Доступ до файлів

en: Extends: %s
uk: Розширення: %s

en: 1 language | %u languages
uk[0]: 1 мова
uk[1]: %u мов
uk[2]: %u мов

[ctx: Modified time]
en: Updated
uk: Оновлено

en: Powered by
uk: Запроваджено

en: Loco may not work as expected
uk: Можливо, Loco працює не так, як планувалося

en: Configure Loco Translate
uk: Налаштувати Перекладач Loco

en: Compiling MO files
uk: Компіляція МО-файлів

en: Use built-in MO compiler.
uk: Використовувати вбудований МО-компілятор.

en: Use external command:
uk: Використовувати зовнішні команди:

en: Enter path to msgfmt on server
uk: Введіть шлях до msgfmt на сервері

en: Generate hash tables
uk: Генерувати таблицю хешів

en: Include Fuzzy strings
uk: Включити нечітки строки

en: Backing up PO files
uk: Збереження(бекап) РО-файлів

en: Number of backups to keep of each file:
uk: Скільки бекапів зберегати для кожного файлу:

en: Experimental features
uk: Експериментальні можливості

en: Enable WordPress core translations
uk: Включити переклад ядра WordPress

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Template file
uk: Файл шаблону

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
uk: Переключитись до...

en: never
uk: ніколи

[ctx: Editor button]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: Editor button]
en: Download
uk: Скачати

[ctx: Editor button]
en: Sync
uk: Синхронізувати

[ctx: Editor button]
en: Revert
uk: Повернути

[ctx: Editor button]
en: Add
uk: Додати

[ctx: Editor button]
en: Del
uk: Видалити

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
uk: Нечіткі

en: Filter translations
uk: Фільтрувати переклади

[ctx: Editor button]
en: Help
uk: Справка

en: Initialize new translations in %s
uk: Ініціалізувати нові переклади у %s

en: Select from common languages
uk: Оберіть із доступних мов

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
uk: або введіть код будь-якої мови

[ctx: Form label]
en: create in plugin directory
uk: створити у папці плагіну

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
uk: створити у глобальній папці для мов

[ctx: Submit button]
en: Start translating
uk: Розпочати переклад

en: New version available
uk: Нова версія доступна

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
uk: Оновіться до версії %s Перекладача Loco

en: Select a plugin or theme to translate
uk: Оберіть плагін або тему для перекладу

[ctx: Package list header]
en: Themes
uk: Теми

[ctx: Package list header]
en: Plugins
uk: Плагіни

[ctx: Package list header]
en: Core
uk: Ядро

note: Description of the plugin
en: Translate WordPress plugins and themes directly in your browser
uk: Переклад плагінів та тем WordPress прямо у вашому браузері
