Loco Translate - en to pl translation catalogue (119 entries)

[ctx: Message label]
note: Translators: Bold text label in admin error messages
en: Error
pl: Błąd

[ctx: Message label]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: New PO file
pl: Nowy plik PO

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
pl: Plik PO użyty jako szablon. Nazwa zostanie zmieniona na % przy pierwszym zapisie

en: You must specify a valid locale for a new PO file
pl: Musisz określić właściwy region dla nowego pliku PO

en: No translatable strings found
pl: Brak dostępnych lini do tłumaczenia

en: Cannot create a PO file.
pl: Nie można utworzyć pliku PO.

en: PO file already exists with locale %s
pl: Plik PO już istnieje z regionu %s

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
pl: Plik nie może być utworzony automatycznie. Napraw uprawnienia albo użyj Pobierz zamiast Zapisz

en: %s file is empty
pl: Plik %s jest pusty

en: Run Sync to update from source code
pl: Uruchom synchronizację aby zaktualizować z kodu źródłowego

en: No strings could be extracted from source code
pl: Nie można wyciągnąć żadnych linii z kodu źródłowego

en: Run Sync to update from %s
pl: Uruchom synchronizację aby zaktualizować z %s

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
pl: Kod źródłowy został zaktualizowany, uruchom synchronizację aby zaktualizować plik POT

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
pl: Plik POT został zmieniony od czasu zapisu pliku PO, uruchom synchronizację aby zaktualizować

en: Bad file path
pl: Błędna ścieżka pliku

en: Empty or invalid %s file
pl: Pusty lub błędny plik %s

en: %s file has no header
pl: Plik %s nie ma nagłówka

[ctx: Add button]
en: New template
pl: Nowy szablon

[ctx: Add button]
en: New language
pl: Nowy język

en: %s%% translated
pl: %s%% przetłumaczono

en: 1 string | %s strings
pl[0]: 1 linia
pl[1]: %s linie
pl[2]: %s linii

en: %s fuzzy
pl: %s niepewnych

en: %s untranslated
pl: %s nie przetłumaczone

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
pl: Niepowodzenie kompilacji pliku MO używając wbudowanego kompilatora

en: Loco, Translation Management
pl: Loco, Menadżer Tłumaczeń

en: Manage translations
pl: Zarządzaj tłumaczeniami

en: Translation options
pl: Opcje tłumaczeń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: File download failed
pl: Błąd pobierania pliku

en: Unknown language
pl: Nieznany język

en: Some files not writable
pl: Niektóre pliki są tylko do odczytu

en: Some files missing
pl: Brakujące niektóre pliki

en: "%s" folder not writable
pl: "%s" katalog jest tylko do odczytu

en: POT file not writable
pl: Plik POT jest tylko do odczytu

en: PO file not writable
pl: Plik PO jest tylko do odczytu

en: MO file not writable
pl: Plik MO jest tylko do odczytu

en: MO file not found
pl: Nie znaleziono pliku MO

en: Folder not writable
pl: Katalog jest tylko do odczytu

en: Folder not found
pl: Nie znaleziono katalogu

en: User does not have permission to manage translations
pl: Użytkownik nie ma uprawnień do zarządzania tłumaczeniami

en: Invalid data posted to server
pl: Błędne dane wysłane do serwera

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
pl: Nie udało się skompilować pliku MO używając %s, sprawdź ustawienia

en: Package not found called %s
pl: Paczka o nazwie %s nie została znaleziona

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
pl: Serwer www nie może utworzyć kopii w "%s". Popraw uprawnienia lub wyłącz kopie zapasowe w ustawieniach

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
pl: Serwer www nie może utworzyć katalogu "%s". Popraw uprawnienia lub utwórz go ręcznie.

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
pl: Serwer www nie może utworzyć plików w katalogu "%s". Popraw uprawnienia lub użyj funkcji pobierania.

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
pl: %s jest tylko do odczytu dla serwera www. Popraw uprawnienia lub pobierz i skopiuj do "%s/%s".

en: Cannot create MO file
pl: Nie można utworzyć pliku MO

en: Cannot overwrite MO file
pl: Nie można nadpisać pliku MO

en: Failed to write MO file
pl: Błąd zapisu pliku MO

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: PO file saved
pl: Plik PO zapisany

en: and MO file compiled
pl: oraz plik MO skompilowany

en: Merged from %s
pl: Połączono z %s

en: Merged from source code
pl: Połączono z kodu źródłowego

en: Already up to date with %s
pl: Już aktualne z %s

en: Already up to date with source code
pl: Już aktualne z kodu źródłowego

en: 1 new string added | %s new strings added
pl[0]: 1 nowa linia dodana
pl[1]: %s nowe linie dodano
pl[2]: %s nowych linii dodano

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
pl[0]: 1 zbędna linia usunięta
pl[1]: %s zbędne linie usunięte
pl[2]: %s zbędnych linii usunięto

en: Your changes will be lost if you continue without saving
pl: Utracisz aktualne zmiany jeśli będziesz kontynuował bez zapisywania

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding native translation
en: Source text
pl: Tekst źródłowy

[ctx: Editor pane]
note: where %s is the language, e.g French translation
en: %s translation
pl: %s tłumaczenie

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding translator comments
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding message context
en: Context
pl: Kontekst

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: No source files in this package, nothing to sync
pl: Brak plików źródłowych w tej paczce, nic do synchronizacji

en: No strings could be extracted from source files
pl: Żadne linie nie mogą być wyciągnięte z plików źródłowych

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
pl: stwórz w <code>%s</code>

en: Packages
pl: Paczki

en: File check
pl: Sprawdzenie plików

en: File system permissions for %s
pl: Uprawnienia systemu plików dla %s

en: Back
pl: Wstecz

en: Get help
pl: Pomoc

[ctx: Table header]
en: Package details
pl: Detale paczki

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
pl: Tłumaczenia (PO)

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
pl: Schemat (POT)

[ctx: Table header]
en: File permissions
pl: Uprawnienia plików

en: Extends: %s
pl: Rozszerza: %s

en: 1 language | %u languages
pl[0]: 1 język
pl[1]: %u języki
pl[2]: %u języków

[ctx: Modified time]
en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Powered by
pl: Napędzany przez

en: Loco may not work as expected
pl: Loco może nie działać tak jak oczekujesz

en: Configure Loco Translate
pl: Konfiguruj Loco Translate

en: Compiling MO files
pl: Kompilowanie plików MO

en: Use built-in MO compiler.
pl: Użyj wbudowanego kompilatora MO.

en: Use external command:
pl: Użyj zewnętrznej komendy:

en: Enter path to msgfmt on server
pl: Wpisz ścieżkę do msgfmt na serwerze

en: Generate hash tables
pl: Generuj tablice hash

en: Backing up PO files
pl: Zrób kopię zapasową plików PO

en: Number of backups to keep of each file:
pl: Liczba kopii zapasowych każdego pliku do przechowania:

en: Experimental features
pl: Funkcje eksperymentalne

en: Enable WordPress core translations
pl: Włącz tłumaczenie silnika WordPress

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Template file
pl: Plik schematu

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
pl: Zmień na...

en: never
pl: nigdy

[ctx: Editor button]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: Editor button]
en: Download
pl: Pobierz

[ctx: Editor button]
en: Sync
pl: Synchronizuj

[ctx: Editor button]
en: Revert
pl: Przywróć

[ctx: Editor button]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: Editor button]
en: Del
pl: Usuń

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
pl: Niepewny

en: Filter translations
pl: Filtruj tłumaczenia

[ctx: Editor button]
en: Help
pl: Pomoc

en: Initialize new translations in %s
pl: Zainicjuj nowe tłumaczenie w %s

en: Select from common languages
pl: Wybierz z częstych języków

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
pl: lub wpisz dowolny kod języka

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
pl: stwórz w globalny, katalogu języków

[ctx: Submit button]
en: Start translating
pl: Zacznij tłumaczyć

en: New version available
pl: Nowa wersja jest dostępna

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
pl: Zaktualizuj Loco Translate do wersji %s

en: Select a plugin or theme to translate
pl: Wybierz wtyczkę lub motyw do tłumaczenia

[ctx: Package list header]
en: Themes
pl: Motywy

[ctx: Package list header]
en: Plugins
pl: Wtyczki

[ctx: Package list header]
en: Core
pl: Silnik
