Loco Translate - en to fa translation catalogue (122 entries)

[ctx: Message label]
note: Translators: Bold text label in admin error messages
en: Error
fa: خطا

[ctx: Message label]
en: Warning
fa: اخطار

[ctx: Message label]
en: OK
fa: اوکی

en: Permission denied
fa: دسترسی امکان پذیر نیست

en: Settings saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: New PO file
fa: فایل PO جدید

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
fa: فایل PO به جای قالب استفاده شد. در ذخیره اول، فایل به نام %s تغییر نام خواهد داد

en: You must specify a valid locale for a new PO file
fa: شما باید یک مسیر قابل قبول برای فایل PO مشخص کنید

en: No translatable strings found
fa: هیچ سطری برای ترجمه پیدا نشد

en: Cannot create a PO file.
fa: ساخت فایل PO امکان پذیر نیست

en: PO file already exists with locale %s
fa: فایل PO قبلا برای زبان %s وجیو دارد

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
fa: فایل قایل دخیره شدن نیست. اجازه دسترسی فایل ها را درست کنید یا از دریافت به جای دخیره استفاده کنید

en: %s file is empty
fa: فایل %s خالی است

en: Run Sync to update from source code
fa: اجرای هماهنگ سازی برای به روز رسانی سورس کد

en: No strings could be extracted from source code
fa: هیچ سطری از سورس کد پیدا نشد

en: Run Sync to update from %s
fa: اجرای هماهنگ سازی برای به روز رسانی از %s

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
fa: سورس کد ویرایش شده است؛ برای به روز رسانی، هماهنگ سازی را اجرا کنید

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
fa: از زمانی که فایل PO ذخیره شده بود، فایل POT ویرایش شده است. هماهنگ سازی را اجرا کنید

en: Bad file path
fa: مسیر قایل قبول نیست

en: Empty or invalid %s file
fa: فایل %s خالی یا غیر قابل قبول می باشد

en: %s file has no header
fa: فایل %s دارای سربرگ نمی باشد

[ctx: Add button]
en: New template
fa: فرم جدید

[ctx: Add button]
en: New language
fa: زبان جدید

en: %s%% translated
fa: %s%% ترجمه شده

en: 1 string | %s strings
fa[0]: %s سطر

en: %s fuzzy
fa: %s مبهم

en: %s untranslated
fa: %s ترجمه نشده

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
fa: فایل MO با کامپایلر توکار، کامپایل نشد

en: Loco, Translation Management
fa: لوکو، مدریت ترجمه

en: Manage translations
fa: مدریت ترجمه ها

en: Translation options
fa: تنظیمات ترجمه ها

en: Loco Translate
fa: مترجم لوکو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File download failed
fa: خطا در دریافت فایل

en: WPLANG is deprecated and should be removed from wp-config.php
fa: WPLANG منسوخ شده و باید از wp-config.php پاک شود

en: Unknown language
fa: زبان نا آشنا

en: Some files not writable
fa: تعدادی از فایل قابل نوشتن نیستند

en: Some files missing
fa: تعدادی از فایل ها موجود نیستند

en: "%s" folder not writable
fa: پوشه %s قابل نوشتن نیست

en: POT file not writable
fa: فایل POT قایل نوشتن نیست

en: PO file not writable
fa: فایل PO فابل نوشتن نیست

en: MO file not writable
fa: فایل MO فابل نوشتن نیست

en: MO file not found
fa: فایل MO پیدا نشد

en: Folder not writable
fa: پوشه قایل نوشتن نیست

en: Folder not found
fa: پوشه پیدا نشد

en: User does not have permission to manage translations
fa: کاربر دسترسی لازم برای مدریت ترجمه ها را ندارد

en: Invalid data posted to server
fa: داده نادرست به سرور ارسال شده

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
fa: خطای کامپایل فایل MO با %s. تنظیمات خود را برسی کنید

en: Package not found called %s
fa: بسته ای با نام %s پیدا نشد

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
fa: سرور نمی تواند در %s پشتیبان تهیه کند. اجازه دسترسی را درست کنید یا پشتیبان گیری را غیر فعال کنید

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
fa: سرور نمی تواند پوشه %s را در %s یسازد. اجازه دسترسی بدهید و یا پوشه را به صورت دستی بسازید

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
fa: سرور نمی تواند فایلی در %s بسازد. اجازه دسترسی بدهید و یا از امکان دریافت استفاده کنید

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
fa: فایل %s قابل نوشتن نیست. اجازه دسترسی بدهید و یا یک نسخه به %s/%s کپی کنید

en: Cannot create MO file
fa: فایل MO ساخته نشد

en: Cannot overwrite MO file
fa: فایل MO دوباره نویسی نشد

en: Failed to write MO file
fa: فایل MO نوشته نشد

en: Unknown error
fa: خطای نا آشنا

en: PO file saved
fa: فایل PO ذخیره شد

en: and MO file compiled
fa: و فایل MO کامپایل شد

en: Merged from %s
fa: از %s یکی سازی شد

en: Merged from source code
fa: یکی سازی از سورس کد

en: Already up to date with %s
fa: قبلا با %s به روز است

en: Already up to date with source code
fa: قبلا با سورس کد به روز است

en: 1 new string added | %s new strings added
fa[0]: %s سطر اضافه شد

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
fa[0]: %s سطر قدیمی پاک شد

en: Your changes will be lost if you continue without saving
fa: اگر بدون ذخیره کردن ادامه دهید، تنظیمات شما پاک خواهد شد

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding native translation
en: Source text
fa: متن

[ctx: Editor pane]
note: where %s is the language, e.g French translation
en: %s translation
fa: ترجمه %s

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding translator comments
en: Comments
fa: یادداشت

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding message context
en: Context
fa: متن

en: Translation
fa: ترجمه

en: No source files in this package, nothing to sync
fa: هیج فایل سورسی در این بسته پیدا نشد؛ چیزی برای هماهنگ سازی نیست

en: No strings could be extracted from source files
fa: هیچ سطری از سورس کد وارد نشد

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
fa: در <code>%s</code> ساخته شود

en: Packages
fa: بسته ها

en: File check
fa: چک فایل

en: File system permissions for %s
fa: اجازه دسترسی برای %s

en: Back
fa: فبلی

en: Get help
fa: کمک بگیرید

[ctx: Table header]
en: Package details
fa: جزئیات بسته

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
fa: ترجمه (PO)

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
fa: قالب (POT)

[ctx: Table header]
en: File permissions
fa: دسترسی فایل

en: Extends: %s
fa: اضافه شد: %s

en: 1 language | %u languages
fa[0]: %u زبان

[ctx: Modified time]
en: Updated
fa: به روز رسانی شد

en: Powered by
fa: قدرت گرفته توسط

en: Loco may not work as expected
fa: لوکو ممکن است درست کار نکند

en: Configure Loco Translate
fa: تنظیم مترجم لوکو

en: Compiling MO files
fa: در حال کامپایل فایل MO

en: Use built-in MO compiler.
fa: استفاده از کامپایر توکار MO.

en: Use external command:
fa: استفاده از دستور خارجی:

en: Enter path to msgfmt on server
fa: وارد کردن مسیر msgfmt  در سرور

en: Generate hash tables
fa: ساختن جدول hash

en: Backing up PO files
fa: پشتیبان گیری از فایل های PO

en: Number of backups to keep of each file:
fa: تعداد پشتیبان های گرفته شده از هر فایل:

en: Experimental features
fa: قابلیت های آزمایشی

en: Enable WordPress core translations
fa: فعال سازی ترجمه هسته وردپرس

en: Save settings
fa: دخیره تنظیمات

en: Template file
fa: قالب فایل

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
fa: تعویض به

en: never
fa: هرگز

[ctx: Editor button]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: Editor button]
en: Download
fa: دریافت

[ctx: Editor button]
en: Sync
fa: هماهنگ سازی

[ctx: Editor button]
en: Revert
fa: برگرداندن

[ctx: Editor button]
en: Add
fa: اضافه کردن

[ctx: Editor button]
en: Del
fa: پاک کردن

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
fa: مبهم

en: Filter translations
fa: فیلتر ترجمه

[ctx: Editor button]
en: Help
fa: کمک

en: Initialize new translations in %s
fa: ایجاد فایل ترجمه برای %s

en: Select from common languages
fa: یکی از زبان های متداول رو انتخاب کنید

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
fa: یا کد زبان را وارد کنید

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
fa: در پوشه ترجمه های سراسری ساخته شود

[ctx: Submit button]
en: Start translating
fa: شروع ترجمه

en: New version available
fa: نسخه جدید آماده است

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
fa: به نسخه %s مترجم لوکو به روز رسانی شد

en: Select a plugin or theme to translate
fa: یک افزونه یا پوسته را برای ترجمه انتخاب کنید

[ctx: Package list header]
en: Themes
fa: پوسته ها

[ctx: Package list header]
en: Plugins
fa: افزونه ها

[ctx: Package list header]
en: Core
fa: هسته
