Loco Translate - en to ckb translation catalogue (132 entries)

[ctx: Message label]
note: Translators: Bold text label in admin error messages
en: Error
ckb: هەڵە

[ctx: Message label]
en: Warning
ckb: ئاگاداری

[ctx: Message label]
en: OK
ckb: باشە

en: Permission denied
ckb: ڕێنەدراو

en: Settings saved
ckb: ڕێکخستنەکان پاشەکەوتکران

en: %s is not an official WordPress language
ckb: % زمانێکی فەڕمی وێردپرێس نیە

en: New PO file
ckb: دۆسیەیەکی (PO)ی نوێ

en: PO file used as template. This will be renamed to %s on first save
ckb: دۆسیەی (PO) وەکو داڕێژەیەک بەکارهاتووە، ئەمەش لە یەکەمین پاشەکەوتدا ناوی دەنێتەوە 
    %s

en: You must specify a valid locale for a new PO file
ckb: دەبێ شوێنێکی ناوەکیی دروست دیاری بکەی بۆ دۆسیەی نوێی (PO)

en: No translatable strings found
ckb: هیچ زنجیرەوەرگێڕانێک نەدۆزرایەوە

en: Cannot create a PO file.
ckb: ناتوانی دۆسیەی (PO) دروست بکەی.

en: PO file already exists with locale %s
ckb: دۆسیەی (PO) ئامادەیە لەگەڵ %sی ناوەکی

en: File cannot be created automatically. Fix the file permissions or use Download instead of Save
ckb: لەخۆوە ناتوانرێ دۆسیە دروست بکرێ، ڕێدانەکانی دۆسیەکە چارەسەر بکە، یان داگرتن بەکار بێنە لەبری پاشەکەوتکردن

en: %s file is empty
ckb: دۆسیەی 
    %s بەتاڵە

en: Run Sync to update from source code
ckb: هاوهەنگاوی بەکار بخە بۆ نوێکردنەوە لە کۆدی سەرچاوەوە

en: No strings could be extracted from source code
ckb: هیچ زنجیرەدەقێک نەتوانرا لە کۆدی سەرچاوەوە دەربهێنرێ

en: Run Sync to update from %s
ckb: هاوهەنگاوی بەکار بخە بۆ نوێکردنەوە لە 
    %s
    ەوە

en: Source code has been modified, run Sync to update POT
ckb: کۆدی سەرچاوە دەستکاریکرا، هاوهەنگاوی بەکار بخە بۆ نوێکردنەوەی (POT)

en: POT has been modified since PO file was saved, run Sync to update
ckb: (POT) دەستکاری کرا لەوەتەی دۆسیەی (PO) پاشەکەوتکراوە، هاوهەنگاوی بەکار بخە بۆ نوێکردنەوە

en: Bad file path
ckb: ڕێڕەوی دۆسیە خراپە

en: Empty or invalid %s file
ckb: بەتاڵە یان دۆسیەی 
    %s نادروستە

en: %s file has no header
ckb: دۆسیەی 
    %s هیچ سەرپەڕێکی نیە

[ctx: Add button]
en: New template
ckb: داڕێژەی نوێ

[ctx: Add button]
en: New language
ckb: زمانی نوێ

en: %s%% translated
ckb: %s%% وەرگێڕدراوە

en: 1 string | %s strings
ckb[0]: زنجیرەدەقێک
ckb[1]: %s زنجیرەدەق

en: %s fuzzy
ckb: %s ناڕوونە

en: %s untranslated
ckb: %s وەرنەگێڕدراوە

en: Failed to compile MO file with built-in compiler
ckb: تێکخستنی دۆسیەی (MO) شکستی هێنا بە تێکخەری ناوخۆیی

en: Loco, Translation Management
ckb: لۆکۆ، بەڕێوەبەرایەتی وەرگێڕان

en: Manage translations
ckb: بەڕێوەبردنی وەرگێڕانەکان

en: Translation options
ckb: هەڵبژاردنەکانی وەرگێڕان

en: Loco Translate
ckb: لۆکۆ وەرگێڕ

en: Settings
ckb: ڕێکخستنەکان

en: File download failed
ckb: داگرتنی دۆسیە شکستی هێنا

en: WPLANG is deprecated and should be removed from wp-config.php
ckb: WPLANG بەباش دانانرێ و دەبێ لە 
    wp-config.php ڕەش بکرێتەوە

en: Unknown language
ckb: زمانێکی نەزانراوە

en: Some files not writable
ckb: هەندێ دۆسیە بۆ نووسینەوە نیە

en: Some files missing
ckb: هەندێ دۆسیە دیار نین

en: "%s" folder not writable
ckb: بوخچەی "%s" بۆ نووسینەوە نیە

en: POT file not writable
ckb: دۆسیەی (POT) بۆ نووسینەوە نیە

en: PO file not writable
ckb: دۆسیەی (PO) بۆ نووسینەوە نیە

en: MO file not writable
ckb: دۆسیەی (MO) بۆ نووسینەوە نیە

en: MO file not found
ckb: دۆسیەی (MO) نەدۆزرایەوە

en: Folder not writable
ckb: بوخچە بۆ نووسینەوە نیە

en: Folder not found
ckb: بوخچە نەدۆزرایەوە

en: %s does not declare a "Text Domain"
ckb: %s هیچ دەقەپاوانێکی ڕانەگەیاندووە

en: Loco has guessed "%s"
ckb: لۆکۆ "%s"ی خەملاندووە.

en: %s does not declare a "Domain Path"
ckb: %s هیچ ڕێڕەوێکی پاوانی ڕانەگەیاندووە

en: %s has no POT file. Create one at "%s/%s.pot" if you need one.
ckb: %s هیچ دۆسیەیەکی (POT)ی نیە، ئەگەر دەتەوێ دانەیەک لە "%s/%s.pot" دروست بکە

en: %s has a strange POT file name (%s). A better name would be "%s.pot"
ckb: %s دۆسیەناوێکی (POT)ی نامۆی هەیە کە (%s) ناویەتی، "%s.pot" بە ناوێکی باش دادەنرێ.

en: PHP extension "%s" is not installed. If you experience problems you should install it
ckb: لقوپۆپەی پی ئێچ پی "%s" دانەمەزراوە، ئەگەر تووشی کێشە هاتی؛ دەبێ دای بمەزرێنیت

en: User does not have permission to manage translations
ckb: بەکارهێنەر ڕێپێدراو نیە بۆ بەڕێوەبردنی وەرگێڕانەکان

en: Invalid data posted to server
ckb: دراوەی نادروست لە ڕاژەکە بڵاوکراوەتەوە

en: Failed to compile MO file with %s, check your settings
ckb: تێکخستنی دۆسیە (MO)کە لەگەڵ %s شکستی هێنا، بە ڕێکخستنەکاندا بچۆوە

en: Package not found called %s
ckb: هیچ پاکەتێک بە ناوی %s نەدۆزرایەوە

en: Web server cannot create backups in "%s". Fix file permissions or disable backups in settings
ckb: تۆڕەڕاژە ناتوانێ پاراستنەکان لە "%s" دروست بکات، ڕێپێدانەکانی دۆسیە چارەسەر بکە یان ڕێکخستنەکانی پاراستنەکان ناکارا بکە

en: Web server cannot create "%s" directory in "%s". Fix file permissions or create it manually.
ckb: تۆڕەڕاژە ناتوانێ بوخچەی "%s" لە "%s" دروست بکات، ڕێپێدانەکانی دۆسیە چارەسەر بکە یان دەستکردانە دروستی بکە.

en: Web server cannot create files in the "%s" directory. Fix file permissions or use the download function.
ckb: تۆڕەڕاژە ناتوانێ دۆسیە لە بوخچەی "%s" دروست بکات، ڕێپێدانەکانی دۆسیە چارەسەر بکە یان فەرمانی داگرتن بەکار بهێنە

en: %s file is not writable by the web server. Fix file permissions or download and copy to "%s/%s".
ckb: %s شیاوی دەستکاری نیە بەهۆی تۆڕەڕاژەوە، ڕێپێدانەکانی دۆسیە چارەسەر بکە یان دای بگرە و لەبەری بگرەوە بۆ 
    "%s/%s".

en: Cannot create MO file
ckb: ناتوانرێ دۆسیەی (MO) دروستکرێ

en: Cannot overwrite MO file
ckb: ناتوانرێ دۆسیە (MO)کە لەسەری بنووسرێتەوە

en: Failed to write MO file
ckb: نووسینی دۆسیە (MO)کە شکستی هێنا

en: Unknown error
ckb: هەڵەی نەناسراو

en: PO file saved
ckb: دۆسیەی (PO)کە پاشەکەوتکرا

en: and MO file compiled
ckb: دۆسیە (MO)کەش تێکخرا

en: Merged from %s
ckb: لەگەڵ %s یەکخراون

en: Merged from source code
ckb: لەگەڵ کۆدی سەرچاوە یەکخراون

en: Already up to date with %s
ckb: هەتا ئێستا وەک %s وایە

en: Already up to date with source code
ckb: هەتا ئێستا وەک کۆدی سەرچاوەیە

en: 1 new string added | %s new strings added
ckb[0]: دێرێکی نوێ زیادکرا
ckb[1]: %s دێری نوێ زیادکرا

en: 1 obsolete string removed | %s obsolete strings removed
ckb[0]: دێرێکی بەسەرچوو سڕاوەتەوە
ckb[1]: %s دێری بەسەرچوو سڕاوەتەوە

en: Your changes will be lost if you continue without saving
ckb: گۆڕانکاریەکانت لەدەست دەدەیت؛ ئەگەر بەبێ پاشەکەوتکردن بەردەوام بیت!

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding native translation
en: Source text
ckb: دەقی سەرچاوە

[ctx: Editor pane]
note: where %s is the language, e.g French translation
en: %s translation
ckb: %s وەرگێڕان

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding translator comments
en: Comments
ckb: لێدوانەکان

[ctx: Editor pane]
note: label for the window pane holding message context
en: Context
ckb: پێکهاتە

en: Translation
ckb: وەرگێڕان

en: No source files in this package, nothing to sync
ckb: هیچ دۆسیەیەکی سەرچاوە لەم پاکەتەدا نیە، هیچ شتێکیش بۆ هاوهەنگاوی نیە

en: No strings could be extracted from source files
ckb: ناتوانرێ هیچ دێرێک لە دۆسیە سەرچاوەکان دەربهێنرێ

[ctx: Form label]
en: create in <code>%s</code>
ckb: دروستکردن لە <code>%s</code>

en: Packages
ckb: پاکەتەکان

en: File check
ckb: پشکنینی دۆسیە

en: File system permissions for %s
ckb: ڕێپێدانی سیستەم بۆ دۆسیەی %s

en: Other potential issues with %s
ckb: کێشە ناڕوونەکان لەگەڵ %s

en: Back
ckb: گەڕانەوە

en: Get help
ckb: داوای یارمەتی

[ctx: Table header]
en: Package details
ckb: وردەکارییەکانی پاکەت

[ctx: Table header]
en: Translations (PO)
ckb: وەرگێڕانەکان (PO)

[ctx: Table header]
en: Template (POT)
ckb: داڕێژە (POT)

[ctx: Table header]
en: File permissions
ckb: ڕێپێدراوی دۆسیە

en: Extends: %s
ckb: لقوپۆپەکان: %s

en: 1 language | %u languages
ckb[0]: زمانێک
ckb[1]: %s زمان

[ctx: Modified time]
en: Updated
ckb: نوێکراوەتەوە

en: Powered by
ckb: بە پشتگیریی

en: Loco may not work as expected
ckb: لۆکۆ ڕەنگە وەک ئەوەی چاوەڕێ دەکرێ کار نەکات

en: Configure Loco Translate
ckb: سازدانی لۆکۆ وەرگێڕ

en: Compiling MO files
ckb: تێکخستنی دۆسیە (MO)کان

en: Use built-in MO compiler.
ckb: بەکارهێنانی (MO) تێکخەری ناوخۆیی.

en: Use external command:
ckb: بەکارهێنانی فرمانە دەرەکیەکان:

en: Enter path to msgfmt on server
ckb: ڕێڕەوی (msgfmt)ی سەر ڕاژە لێبدە

en: Generate hash tables
ckb: دروستکردنی خشتە هاشیەکان

en: Include Fuzzy strings
ckb: لەخۆگرتنی دێرە ناڕوونەکان

en: Backing up PO files
ckb: پاراستنی دۆسیە (PO)کان

en: Number of backups to keep of each file:
ckb: ژمارەی پاراستنەکان بۆ هێشتنەوەی هەر دۆسیەیەک:

en: Experimental features
ckb: تایبەتمەندیە تاقیکاریەکان

en: Enable WordPress core translations
ckb: کاراکردنی وەرگێڕانەکانی کاکڵی وێردپرێس

en: Save settings
ckb: پاشەکەوتکردنی ڕێکخستنەکان

en: Template file
ckb: دۆسیەی داڕێژە

[ctx: Dropdown label]
en: Switch to...
ckb: گۆڕین بۆ...

en: never
ckb: هەرگیز

[ctx: Editor button]
en: Save
ckb: پاشەکەوتکردن

[ctx: Editor button]
en: Download
ckb: داگرتن

[ctx: Editor button]
en: Sync
ckb: هاوهەنگاوی

[ctx: Editor button]
en: Revert
ckb: گەڕاندنەوە

[ctx: Editor button]
en: Add
ckb: زیادکردن

[ctx: Editor button]
en: Del
ckb: سڕینەوە

[ctx: Editor button]
en: Fuzzy
ckb: ناڕوون

en: Filter translations
ckb: پاڵاوتنی وەرگێڕانەکان

[ctx: Editor button]
en: Help
ckb: یارمەتی

en: Initialize new translations in %s
ckb: دەستپێکردنی وەرگێڕانی نوێ لە %s

en: Select from common languages
ckb: دیاریکردن لە زمانە باوەکانەوە

[ctx: Form label]
en: or enter any language code
ckb: یان کۆدی زمانێک لێبدە

[ctx: Form label]
en: create in plugin directory
ckb: دروستکردن لە بوخچەی پێوەکراو

[ctx: Form label]
en: create in global languages directory
ckb: دروستکردن لە بوخچەی زمانە جیهانیەکان

[ctx: Submit button]
en: Start translating
ckb: دەستپێکردنی وەرگێڕان

en: New version available
ckb: وەشانی نوێ بەردەستە

en: Upgrade to version %s of Loco Translate
ckb: بەرزکردنەوە بۆ وەشانی %sی لۆکۆ وەرگێڕ

en: Select a plugin or theme to translate
ckb: پێوەکراوەیەک یان ڕووکارێک دیاری بکە بۆ وەرگێڕان.

[ctx: Package list header]
en: Themes
ckb: ڕووکارەکان

[ctx: Package list header]
en: Plugins
ckb: پێوەکراوەکان

[ctx: Package list header]
en: Core
ckb: کاکڵ
